F sorozatú sebességváltó
video

F sorozatú sebességváltó

Kedvező ár, gyors szállítás, időben történő kiszolgálás-- Az ANG az Ön megbízható szállítója az olajszivárgástól, alacsony zajszinttől, alacsony hőmérséklet-emelkedéstől, hosszú élettartamtól stb. mentes sebességváltókhoz.
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása

F sorozatú sebességváltó jellemzői


1. Moduláris felépítés, kompakt felépítés. Az extra vékony párhuzamos tengelyű spirális hajtóműves motorok tökéletes megoldást jelentenek szűk hely esetén
2. Az F sorozatú párhuzamos tengelyű spirális hajtóműves motorokat általában szállítószalagokban és anyagfeldolgozó alkalmazásokban használják
3. Többfokozatú (2 vagy 3 fokozatú) hajtóművek az alacsony kimeneti sebességhez
4. Üreges kimenő tengely kulcsos csatlakozással, zsugortárcsával, bordás üreges tengellyel vagy nyomatékkarral
5. Kombinálható más típusú sebességváltókkal
6. Opcionális rögzítési lehetőségek (lábra szerelhető, karimás, tengelyre szerelhető)


Az F sorozatú sebességváltó specifikációi


Típusszám:F/FA/FAF/FAM/FF
Névleges teljesítmény:0.12-200KW
Kimeneti nyomaték:Felül 18000 N.m-ig
Bemeneti sebesség:Legfeljebb 3000 ford./percig
Kimeneti sebesség:0.06-370r/perc
Áttétel elrendezése:Párhuzamos tengelyű csavarvonal
Beépítési helyzet:Vízszintes (lábra szerelhető) vagy függőleges (karimára szerelhető)
Hányados:4-22000



Az F sorozatú sebességváltó tipikus alkalmazásai


Szennyvíztisztító

Kotrógépek

Fémmegmunkáló malmok

Szállítószalagok

Daruk

Keverő

Zúzógép

Hűtő tornyok

Papírgép

Kötélpályák

Cementipar

Kőolajipar

Textilipari gépek

Élelmiszer gép

Erőgép

Építőipari gép

Kohászati ​​gép

Cement gép

Vízgazdálkodási gép

Vegyipari gép

Bányagép

Szállítógép

Gumi gép

Ásványolaj gép

Egyéb gépek és iparágak


Az F sorozatú sebességváltó modellje


F sorozat --Lábra szerelhető, tömör tengelyes kimenet

FA sorozat – lábra szerelhető, üreges tengely kimenet

FF sorozat – B5 Karimás, tömör tengelyes kimenet

FAF sorozat – B5 Karimás, üreges tengelyes kimenet

FAZ sorozat – B14 Karimás, üreges tengelyes kimenet

FAT sorozat – Üreges tengely kimenet, nyomatékkar

F(FA, FF, FAF, FAB, FAZ)S sorozat – Tömör tengelyes bemenet

TF37/ TF47/ TF57/ TF67/ TF77/ TF87/ TF97/ TF107/ TF127/ TF157

TFA37/ TFA47/ TFA57/ TFA67/ TFA77/ TFA87/ TFA97/ TFA107/ TFA127/ TFA157

TFF37/ TFF47/ TFF57/ TFF67/ TFF77/ TFTF87/ TFF97/ TFF107/ TFF127/ TFF157

TFAF37/ TFAF47/ TFAF57/ TFAF67/ TFAF77/ TFAF87/ TFAF97/ TFAF107/ TFAF127/ TFAF157

TFAZ37/ TFAZ47/ TFAZ57/ TFAZ67/ TFAZ77/ TFAZ87/ TFAZ97/ TFAZ107/ TFAZ127/ TFAZ157JRTF27/JRTF37/JRTF47/JRTF57/JRTF67/JRTF77/ JRTF87/JRTF97/JRTF107/JRTF127/JRTF157/ JRTFA27B/JRTFA37B/JRTFA47B/JRTFA57B/ JRTFA67B/ JRTFA77B/JRTFA87B/JRTFA97B/ JRTFA107B/JRTFA127B/JRTFA157B/JRTFF27/ JRTFF37/JRTFF47/JRTFF57/JRTFF67/JRTFF77/ JRTFF87/JRTFF97/JRTFF107/JRTFF127/JRTFF157/ JRTFAF27/JRTFAF37/JRTFAF47/JRTFAF57/JRTFAF67/JRTFAF77/JRTFAF87/JRTFAF97/ JRTFAF107/ JRTFAF127/JRTFAF157


Miért válassza az F sorozatú sebességváltónkat?


Egyéb sebességváltó és villanymotor


gearbox and motors

Hangzhou ANG Drive Co., Ltd


GYIK


K: Hogyan adhatok le rendelést?

V: A hajtómű-csökkentő motorok sokfélesége miatt vásárlás előtt erősítse meg velünk a reduktor konkrét modelljét, sebességarányát, teljesítményét, beépítési méretét és egyéb specifikus információkat, hogy elkerülje a szükségtelen problémákat.



Népszerű tags: F Series Gearbox, F Series Gearboxhina, beszállítók, manufaF Series Gearboxturers, faF Series Gearboxtory, nagykereskedelem, priF Series Gearboxe

A szálláslekérdezés elküldése

whatsapp

teams

E-mailben

Vizsgálat